Продаж та укладка тротуарної плитки.

Вінниця, вул.Чехова7А(Авіазавод)

ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ

та отримайте знижку (або розрахунок робіт) БЕЗКОШТОВНО

УКЛАДКА ТОТУАРНОЇ ПЛИТКИ

При підготовці до укладання тротуарної плитки необхідний точний розрахунок несучих шарів підстави, що відповідає вимогам СНиП 2.0502-85 і профілем, заданому проектом. Крім того, вони повинні рівномірно розподіляти несучу здатність, бути плоскими і стійкими до морозів і проникненню води. Дуже важливо врахувати надійність дренажу такої системи, як «бруківка-основа-грунт». У разі її недостатню пропускну спроможність (менше 0,02 л. В секунду на 1 кв.м.), це питання необхідно вирішити під час створення проекту. Можна зробити поверхневий відведення опадів, або ж застосувати дренажну систему.

Технологія укладання тротуарної плитки вимагає ретельного підбору матеріалу для виготовлення несучого шару. Це може бути будь-який морозостійкий і добре пропускає вологу матеріал. Наприклад, гравій або дрібний щебінь. Товщина шару, що несе залежить від призначення ділянки. Вона може коливатися від 14 до 70 сантиметрів. Підстильний шар робиться з піску, дрібного щебеню або гравію фракції до 5 мм. Його товщина в спресованому стані повинна складати 3 — 5 сантиметрів.

Для покриття, захищеного від впливу атмосферних явищ (в приміщенні, під навісом), в якості підстилаючого шару використовується зволожений цементно-піщаний розчин.

Ми знаємо як правильно укладатиплитку

Бруківка викладається на готовий підстильний шар. Починати роботу потрібно від наявної поверхні однаковими рядами, з огляду на профіль ув’язнення. Дуже важливо дотримуватися однакову висоту укладання матеріалу. Якщо шви між плитками планується заповнювати піском, то їх ширина повинна становити від 3 до 5 мм. Якщо ж вони будуть фіксуватися розчином або мастикою, відстань збільшується до 8 мм.

Тротуарна плитка не вкладається без швів, так як від температурних і силових впливів можуть утворитися сколи ребер і деформація матеріалу. Фіксатори, наявні на бруківці, не замінюють шви!

Не варто забувати, що шви, заповнені відповідним матеріалом, під час експлуатації служать еластичною опорою. Вона призначена для рівномірного розподілу горизонтальної та вертикальної навантаження між елементами всього покриття.

УВАГА АКЦІЯ!

Тільки нас укладка 1 м2 будь-якої тротуарної плитки за 75 грн!

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Ми вам передзвонимо

АБО

Зв‘яжіться з нашими менеджерами